March 05, 2007

Atostogos

Motinystės atostogos... Ir kas sugalvojo vaikų priežiūrą pavadinti atostogomis? Tai darbas, o tiksliau - nesibaigiantis darbas :). Nesunkus, teikiantis malonumų, bet vis dėlto darbas.

Kai mažoji išmoko vaikščioti visai nebegaliu atsisėsti, tik spėk paskui bėgioti. O aš vėl nesupėjau .. ir mano palmė antrą kartą nuo palangės nulėke ant žemės. Gaila palmės, bet baisiausia, kad vazonėlis kitą kartą gali nusileisti ne šalia vaiko, o ant jo. O vaikas patenkintas sėdi, patinka jai žemės aplinkui ir ant jos :). Teko maudytis eiti, kas irgi mažosios nenuliūdino.
Prikrečia tie vaikai aibiu. Tai po stalu pasislėpia, o tėvai baigia išprotėti beieškodami. Ir kas įdomiausia, tai taip pasiėlgė ne tik mūsų mažas džiaugsmas, bet ir pažįstamų pyplys. Arba suskamba telefonas 4 ryto ir telefono numeris ne mūsų šalies. Atsiliepus tyla. Vėliau diena atėjo SMS'as - pasirodo pažįstamų vaikas nugriebė telefoną ir paskambino :). Arba tik padėk tv pultą kur nors žemai ir po kelių minučių stebėsies, kodel televizorius rodo ne tą kanalą :).

Visiškai pritariu boso žmonai, kai ši pasakė: "Aš mama, aš neturiu laisvo laiko"

No comments:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails